Administraţie
Valoarea totală a finanțării nerambursabile este de 3.830.913,04 lei
![](https://www.paginadestart.com/imgicon/pdf.png)
![comunicat de presa.docx](https://www.emitent.ro/users/images/icon_upload/doc.png)
Obiectivul general al proiectului: Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare generată de virusul SARS-Cov-2 și diminuarea riscului de propagare a bolii Covid-19 prin dotarea unităților de învățământ – Școala Beidaud, Școala Neatârnarea, Școala Sarighiol de Deal din localitatea Beidaud cu echipamente de protecție și produse de dezinfecție în vederea realizării în condiții de siguranță sanitară a activității educaționale.
![Comunicat de presa.docx](https://www.emitent.ro/users/images/icon_upload/doc.png)